Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Hakkımızda

2010 yılından buyana faaliyet gösteren firmamız alanında uzman ekibi ile vermektedir. Firmamız tescilli markası Adakartus ile müşterilerine yazıcı sarf malzemeleri alanında kurumsal çözümler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen firmamız, sunduğu geniş ürün yelpazesi ile firmaların yüksek çıktı maliyetini %60-80 oranında düşürmektedir. Ürün yelpazesinde dolum, muadil, orjinal yazıcı sarf malzemeleri, yazici tamir ve montaj hizmetleride bulunmaktadır.

Büyük ölçekli kurumsal firmalardan  kamu dairelerine, küçük ve orta ölçekli  kobilerden hizmet sektöründeki birçok firmaya kadar geniş yelpazede müşteri portföyü bulunan Ada Kartuş, ürün satışı, dolum ve yenilemede tercih edilen tedarikçilerin başında gelmektedir. Ada Kartuş ve Toner dolum tesisi müşterilerine en kaliteli toner kartuş dolum hizmetlerini sunmaktadır. Yazıcılar, matris yazıcılar, renkli yazıcılar, mürekkepli yazıcılar, siyah beyaz laser yazıcılar  ve tarayıcıların da satışını gerçekleştirmekte ayrıca müşterilerine doğru yazıcıyı satın almaları konusunda danışmanlık yapmaktadır.

Ada Kartuş aynı zamanda HP BUSINESS Partneridir ve Hp, Xerox, Canon, Brother, Samsung, Kyocera, Epson, Lexmark gibi markaların yazıcı sarf malzemelerinin satış, tedarik, dolum ve bakım hizmetlerini de gerçekleştirmektedir.

Sarf malzemeleri sektöründeki benzersiz deneyimi, teknolojik altyapısı ve profesyonel kadrosuyla her zaman en iyiyi sunma çabasında olan ve müşteri memnuniyetini daima ilk koşul kabul eden firmamız, yenilikçi kimliğiyle sektöre öncü olan uygulamalarına devam etmektedir.

Bir gün sizleride aramızda görmek isteriz.

Email Telefon İletişim Formu